ALPINEA

ALPINEA to firma, która powstała z myślą o bardzo szerokim gronie odbiorców. Dzięki wprowadzanym  innowacjom tworzymy nową jakość odróżniającą nas od innych.

 

Nasz  nowatorski produkt, jakim jest ruchoma ścianka wspinaczkowa Alpinea, rozwiązał problem bardzo wielu osobom, które marzyły o wspinaczce, lecz miały lęk przed wysokością. Od tej pory mogą się one cieszyć się wspinaczką będąc zawsze kilkadziesiąt centymetrów nad ziemią. i mogą w końcu realizować swoje marzenia. Zawodowi wspinacze mogą przygotowywać się do wypraw górskich i razem ze sportowcami budować i utrzymywać w dobrej formie kondycję fizyczną.

 

Amatorzy sportu odnajdą z kolei nową, przyjemniejszą formę spalania kalorii przy bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. Dodatkowo na naszej ściance pracują nie tylko mięśnie ale rozwija się także intelekt, bowiem ruch uchwytów, których nie widać z daleka, lecz które powoli wyłaniają się zza „kurtyny”, wyzwala potrzebę szybkiego myślenia i analizy, czego nigdy nie zapewni tradycyjna ścianka wspinaczkowa.